Ara Ana Sayfa Site Haritası Rss Yardım
Soru Bankası
Deneme Sınavları
Çıkmış Sorular
Ders Dokümanları
Doküman Gönder
Duyurular
Meslek Tanıtımları
Soru Sihirbazı Online Test Duyurular Soru Gönder Üye Ol Üye Girişi İletişim
Üye İşlemleri Sayfayı Paylaş Site Haritası Rss Ara Yardım Ana Sayfa
 DUYURULAR
 
    Tüm Duyurular
 

İşletmelerde Mesleki Eğitim Öğrenci Takip Sistemi

Meslek Lisesi ve Mesleki Eğitim Merkezlerinde çalışan öğretmenler için hazırlanmış öğrenci takip sistemi. Bir kez öğrenci bilgilerini girin, sistem işletmelerde mesleki eğitimle ilgili tüm formları otomatik olarak bassın.

  • İş yeri ziyaret formları
  • Ziyaret geri dönüş formları
  • Aylık devamsızlık çizelgeleri
  • Aylık rehberlik formları
  • İş yeri not fişleri
  • İşyeri Sigorta kartları
  • Veli devamsızlık bildirimi
  • Sınıf listeleri basımı
  • İşten ayrılanların otomatik takibi

   HAKKIMIZDA

2012 yılında kurulan SınavMatik.Net, Öğrenci ve öğretmenler için sınav uygulamaları hazırlamak için geliştirilmiştir.

 

Öğretmenler için SınavMatik.Net;

Modüler eğitim sistemi baz alınarak hazırlanan alt yapımız sayesinde öğretmenler girdikleri derslerin dönem içi sınavlarını tam otomatik, yarı otomatik ya da manuel olarak hazırlayabilecektir. Sürekli güncellenen soru bankası sayesinde en yeni soruları sınavlarda sorma ve öğrencilerinizin yeterliliklerini ölçme imkanına kavuşacaksınız. SınavMatik.Net ile sınav hazırlamak, cevap anahtarı da dahil olmak üzere sadece bir kaç saniyenizi alacaktır.

 

Öğrenciler için SınavMatik.Net;

Güncel müfredat programına uygun soru örnekleri, Derse hazırlık dokümanları, modüller, mesleki yeterlilik tabloları, meslek analizleri gibi içeriklerimizle öğrencilerimizi hem sınavlara hazırlar hem de onlara gelecekleri ile ilgili rehberlik eder.

 

Tüzel Kişilikler İçin SınavMatik.Net;

Türkiye'de eğitimin Milli Eğitim Bakanlığı ile tek elden yürütülmesi sayesinde tüm ülkede aynı müfredat programları ve ders modülleri okutulmaktadır. İster devlet okulları isterse dersane, kurs, işletme vb. eğitimle ilgili tüm kurum ve kuruluşlar aynı modül havuzunu kullanarak gençlerimize geleceğe hazırlamaktadırlar. Uyguladıkları eğitim programları sonunda hazırlayacakları sınavları yine SınavMatik.Net aracılığı ile kolayca yapabileceklerdir.

 

SınavMatik.Net soru bankası ve diğer içeriği üyelerimizinde katkısı ile hızla büyümektedir. Bugün sadece lise sevyesindeki eğitim kurumları için sınav uygulamaları geliştiren SınavMatik, önümüzdeki süreçte orta okul, ilk okul ve üniversite eğitimlerine uygun sınav uygulamaları geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Kullanım Koşulları Hakkımızda Gizlilik Bildirimi Telif Hakları
Listenizde Soru Yok