DUYURULAR

Tahtada Çöz Eklentisi Kullanımda

Sitemizin değerli yararlanıcıları,

Geliştirme çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak her geçen gün daha iyiye yol alıyoruz. Son olarak özellikle değerli öğretmenlerimizin hoşuna gidebilecek bir özelliği kullanıma sunuyoruz. Windowstan aşina olduğumuz paint benzeri bir araç tasarladık. Artık sitemizdeki soruları "Tahtada Çöz" eklentisiyle  ekrana yansıtıp çözümü öğrencilere doğrudan soru üzerinde gösterebileceksiniz.

Eklentiyi kullanabilmek için "Soru Bankası" sayfasında sorunun üzerine fare ile gelindiğinde (tablet ve telefonlarda soruya tıklayınca) açılan menü çubuğu üzerinde yer alan "Soruyu Tahtada Çöz"  butonuna tıklamanız yeterli.

Tarih : [ 13 Şubat 2021 Cumartesi ]  Yorumlar : [0]
Ortaokul Soruları Yayında

Değerli kullanıcılarımız;

Uzun bir çalışma sonrası sitemize ortaokul soruları eklenmiştir. Çalışmalar halen sürmektedir. Bu süreçte sizlerinde soru ekleyerek katkı sağlamanızı bekliyoruz.

Yaklaşık 15.000 soru ile ortaokul öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz sitemizin hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirler.

Tarih : [ 10 Şubat 2021 Çarşamba ]  Yorumlar : [0]
Soru Paylaşımı Etkin

Sitemizde sınav paylaşma özelliğinden sonra artık tek tek soruları da paylaşabileceksiniz. Bilemediğiniz soruları bir bilene sorabileceksiniz. Sorular yine WhatsApp, Facebook, twitter ya da Email ile paylaşıma açılmıştır.

Soruları paylaşabilmek için soru bankası sayfasında soruların üzerine geldiğinizde açılan araç çubuğunda yer alan butonuna tıklamalısınız.

Tarih : [ 18 Aralık 2020 Cuma ]  Yorumlar : [1]
123
3 Sayfada Toplam 11 Duyuru Bulunmaktadır