SınavMatik bağışlarınızla daima güncel ve daha yeni.

DUYURULAR

Mesleki Eğitim Merkezi İçeriğimiz Güncellendi

Değerli kullanıcılarımız, 

Site içeriğimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2021-2022 eğitim öğretim yılında güncellenen Mesleki Eğitim Merkezleri müfredat programı doğrultusunda güncellenmiştir. Güncelleme kapsamında Mesleki eğitim merkezlerinde bazı alanların ve meslek dallarının isimleri değiştirilmiştir. Yeni meslek alanları ve yeni meslek dalları eklenmiştir. Bazı meslek dalları kapsamdan çıkarılmıştır. Eklenen alan ve dallara ait ders içerikleri oluşturulmuştur. Bir çok dersin ismi ve içeriği değişmiştir. Güncelleme 9. ve 10 sınıflarda tam kapsamlı yapılmakla birlikte 11. ve 12. Sınıflarda önümüzdeki yıllarda zamanı geldikçe sürdürülecektir.

Bu süreçte ulaşmak istediğiniz eski içeriklere site içi arama bölümünü kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih : [ 23 Eylül 2021 Perşembe ]  Yorumlar : [0]
İçeriğimiz Güncellendi

Değerli Kullanıcılarımız;

Sitemiz içeriği meslek liseleri 2020 müfredatına uygun olarak yenilenmiştir. Yeni müfredatta değişiklik yapılan alan, dal, ders ve üniteler güncellenmiştir.

2020-2021 öğretim yılında uygulamaya konulan müfradat 9. ve 10.sınıflarda uygulanmaya başlamıştır. 11 ve 12.sınıflar ise sırası geldiğinde güncelenecektir. Bu kapsamda bazı ders ve üniteler yayından kaldırılmıştır. Eski ders ve içeriklere erişim sağlamak için site içi arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Tarih : [ 23 Ağustos 2021 Pazartesi ]  Yorumlar : [1]
Bursluluk Sınavlarına SınavMatik ile Hazırlanın

Bursluluk sınavları için SınavMatik hazır ya siz ! sizde hazırsanız haydi başlayalım. 5.sınıftan 11.sınıfa kadar tüm seviyelere uygun soru örnekleri ile kendinizi deneyin. Yenilenmiş soru bankamızla bursluluk sınavlarına hazırlanın kazanan siz olun.

Bursluluk deneme sınavları için Buraya Tıklayın

Tarih : [ 23 Şubat 2021 Salı ]  Yorumlar : [0]