Ara Ana Sayfa Site Haritası Rss Yardım
Soru Bankası
Deneme Sınavları
Çıkmış Sorular
Ders Dokümanları
Doküman Gönder
Duyurular
Meslek Tanıtımları
Soru Sihirbazı Online Test Duyurular Soru Gönder Üye Ol Üye Girişi İletişim
Üye İşlemleri Sayfayı Paylaş Site Haritası Rss Ara Yardım Ana Sayfa
 DUYURULAR
 
    Tüm Duyurular
  DUYURULAR
SSL Sertifikası Edindik

Değerli kullanıcılarımız;

Sitemizin daha güvenli olması için SSL sertifikası edindik. Artık Facebook ve Google gibi sosyal giriş eklentilerimiz sorunsuz çalışacaktır. 

Özellikle bir takım eski tarayıcılarda uyum sorunları nedeni ile sitemiz güvensiz olarak işaretlenebilir. Bu durumdaki kullanıcılarımızın yeni nesil bir internet tarayıcısı yüklemesini tavsiye ediyoruz.

 

SınavMatik

Tarih : [ 08 Kasım 2018 Perşembe ]  Yorumlar : [0]

Soru ekleyin ve sistemi test edin

Değerli kullanıcılarımız;

Sınavmatik sistemini etkin kullanabilmek için sisteme soru eklemenizi bekliyoruz. Soru ekledikçe sistemin işleyişi daha akılcı olacaktır. 

Sistemimizi daha hızlı kullanabilmek ve bir takım kısıtlamalara maruz kalmamak için siteye üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olan kullanıcılarımız eğitim gördükleri ya da girdikleri dersleri seçebileceklerdir. Böylece siteye giriş yaptığınız anda okul, sınıf, alan, dal ve ders seçimleri otomatik olarak gerçekleşecektir. Örneğin soru eklemek istediğinizde seçtiğiniz dersler listede direkt gözükecektir. Ya da soru sihirbazı yardımıyla sınav uygulaması yapmak istediğinizde yine ders listenizi otomatik olarak karşınızda görebileceksiniz. Ya da seçtiğiniz derslerle ilgili ders dokünamları, ünite modüller ve soru örnekleri gibi içeriklere sadece bir tıklamayla erişebileceksiniz.

Tarih : [ 30 Ağustos 2018 Perşembe ]  Yorumlar : [0]

Kullanım Koşulları Hakkımızda Gizlilik Bildirimi Telif Hakları
Listenizde Soru Yok