DUYURULAR

Deneme Sınavları ile Sınavlara Hazırlık Durumunuzu Gözden Geçirin

SınavMatik online deneme sınavları ile gerçek sınavlara hazırlık durumunuzu gözden geçirmenize olanak sağlar.

Baş Öğretmenlik Sınavı, Uzman Öğretmenlik Sınavı, Kalfalık Sınavı, Ustalık Sınavı, Usta Öğreticilik Sınavı, Ehliyet Sınavı, Bursluluk Sınavı, LGS, TYT, YDS, AYT, MSÜ sınavlarının yanı sıra ortaokul ve lise seviyesi okullarımızda okutulan tüm derslerin dönemlik yazılı sınavlarına da SınavMatik ile hazırlanabilirsiniz.

AYT Sayısal Sınavı, AYT Sözel Sınavı, AYT Eşit Ağırlıklı Sınavı, YDS İngilizce Sınavı, MSU Milli Savunma Üniversitesi Sınavı, Bursluluk 5, 6, 7, 8, Hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11.sınıflar için ayrı ayrı tasarlanarak kullanıma sunulmuştur.

Tüm bunlara ek olarak öğretmenleriniz tarafından sizlerle paylaşılan gerçek sınav uygulamalarına ve deneme sınavı uygulamalarına yine SınavMatik ile erişim sağlayabilirsiniz.

Deneme sınavları için Buraya Tıklayın

Tarih : [ 25 Aralık 2022 Pazar ]  Yorumlar : [6]
Uzman öğretmenlik ve Baş öğretmenlik deneme sınavları yayında

Sitemiz alt yapısı uzman öğretmenlik ve baş öğretmenlik deneme sınavları için geliştirildi. Deneme sınavları sayfasından ya da soru bankası sayfası aracılığı ile uzman öğretmenlik sınav sorularına ve baş öğretmenlik sınav sorularına erişim sağlayabilirsiniz.

Sistemin işleyişi için öğretmenlerimizden yeni sorular göndermesini bekliyoruz. Mevcut soruların tamamı MEB tarafından yayınlanan eğitim dokümanlarından hazırlanmıştır.

Uzman Öğretmenlik Sınavı Soru Bankası için Buraya Tıklayınız

Baş Öğretmenlik Sınavı Soru Bankası için Buraya Tıklayınız

Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı için Buraya Tıklayınız

Baş Öğretmenlik Deneme Sınavı için Buraya Tıklayınız

Tarih : [ 24 Temmuz 2022 Pazar ]  Yorumlar : [0]
Mesleki Eğitim Merkezi İçeriğimiz Güncellendi

Değerli kullanıcılarımız, 

Site içeriğimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2021-2022 eğitim öğretim yılında güncellenen Mesleki Eğitim Merkezleri müfredat programı doğrultusunda güncellenmiştir. Güncelleme kapsamında Mesleki eğitim merkezlerinde bazı alanların ve meslek dallarının isimleri değiştirilmiştir. Yeni meslek alanları ve yeni meslek dalları eklenmiştir. Bazı meslek dalları kapsamdan çıkarılmıştır. Eklenen alan ve dallara ait ders içerikleri oluşturulmuştur. Bir çok dersin ismi ve içeriği değişmiştir. Güncelleme 9. ve 10 sınıflarda tam kapsamlı yapılmakla birlikte 11. ve 12. Sınıflarda önümüzdeki yıllarda zamanı geldikçe sürdürülecektir.

Bu süreçte ulaşmak istediğiniz eski içeriklere site içi arama bölümünü kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Tarih : [ 23 Eylül 2021 Perşembe ]  Yorumlar : [0]