DUYURULAR
SınavMatik Artık Mobil Uyumlu

Değerli kullanıcılarımız;

SınavMatik.Net mobil tarayıcılara uyumlu olacak şekilde yeniden tasarlandı. Lütfen sitemizde karşılaştığınız sorunları İLETİŞİM bölümünden site yönetimine iletin. 

 

Hayırlı olmasını diliyoruz.

Tarih : [ 21 Mart 2019 Perşembe ]  Yorumlar : [0]
SSL Sertifikası Edindik

Değerli kullanıcılarımız;

Sitemizin daha güvenli olması için SSL sertifikası edindik. Artık Facebook ve Google gibi sosyal giriş eklentilerimiz sorunsuz çalışacaktır. 

Özellikle bir takım eski tarayıcılarda uyum sorunları nedeni ile sitemiz güvensiz olarak işaretlenebilir. Bu durumdaki kullanıcılarımızın yeni nesil bir internet tarayıcısı yüklemesini tavsiye ediyoruz.

 

SınavMatik

Tarih : [ 08 Kasım 2018 Perşembe ]  Yorumlar : [0]
Soru ekleyin ve sistemi test edin

Değerli kullanıcılarımız;

Sınavmatik sistemini etkin kullanabilmek için sisteme soru eklemenizi bekliyoruz. Soru ekledikçe sistemin işleyişi daha akılcı olacaktır. 

Sistemimizi daha hızlı kullanabilmek ve bir takım kısıtlamalara maruz kalmamak için siteye üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olan kullanıcılarımız eğitim gördükleri ya da girdikleri dersleri seçebileceklerdir. Böylece siteye giriş yaptığınız anda okul, sınıf, alan, dal ve ders seçimleri otomatik olarak gerçekleşecektir. Örneğin soru eklemek istediğinizde seçtiğiniz dersler listede direkt gözükecektir. Ya da soru sihirbazı yardımıyla sınav uygulaması yapmak istediğinizde yine ders listenizi otomatik olarak karşınızda görebileceksiniz. Ya da seçtiğiniz derslerle ilgili ders dokünamları, ünite modüller ve soru örnekleri gibi içeriklere sadece bir tıklamayla erişebileceksiniz.

Tarih : [ 30 Ağustos 2018 Perşembe ]  Yorumlar : [0]